Służebności przesyłu – nie zawsze sąd !
Date: 24 maja 2017
|
Posted by:
|
, , , , , ,

Pewna obserwacja z rynku – są sprawy od których klienci działając samodzielnie po prostu się „odbijają”. Piszą do Zakładów Energetycznych, gazowni, wodociągów i nic…maszyna biurokracji. Nerwy zżarte, wymiana pism po analizie treści przypomina kręcącego się bączka.  A trwać to może latami…

Można inaczej !

Należałoby sprawę powierzyć wykwalifikowanej kadrze z doświadczeniem i uzyskać swoje pieniądze:

  • szybciej
  • więcej
  • bez nerwów
  • bez ryzyka !

Szybsze odszkodowanie za służebność przesyłu – ponieważ wiemy jak walczyć ze spychologią korporacyjną, mamy argumenty i ich użyjemy – także w sądzie. Nasz „przeciwnik” to wie i staje się bardziej uległy, chętny do szukania kompromisu, rozmawia jak równy z równym.

Więcej – bo potrafimy porządnie wyliczyć ile Ci się należy za służebność przesyłu ale także jaka jest kwota odszkodowania za bezumowne korzystanie z Twojego terenu. Korzystamy z stosownego oprogramowania a także opinii biegłego z dziedziny. Działając samodzielnie ryzykujesz wiele –  bardzo prawdopodobne że zgodzisz się na kwotę wielokrotnie niższą niż to o co walczyłbyś z nami. Walczymy o Twoje jak o swoje – nasze wynagrodzenie to prowizja.

Bez nerwów – zlecasz sprawę i czekasz, czasami zadzwonimy i poinformujemy o stanie sprawy, kwotach o jakie walczymy, szansach itp. Nie wściekasz się czytając niezbyt logiczne wywody korporacyjnych pisarzy.

Bez ryzyka – w umowie „jak byk” będziesz miał napisane że to my ponosimy koszty i ryzyko. Ty ryzykujesz tylko drobną opłatę administracyjną na prowadzenie sprawy. UWAGA: niektóre firmy tej opłaty administracyjnej pobierają w liczbach czterocyfrowych ! Uważaj – taka firma może żyć bez wyników, tylko z samych opłat !

Zapraszam do skorzystania z naszych usług- zgłoś swoją sprawę klikając TUTAJ.

open law book with paragraphs

admin

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *