Odszkodowanie w autobusie
Date: 21 listopada 2017
|
Posted by:

Klientka:

Czy należy mi się odszkodowanie i/lub zadośćuczynienie za zdarzenie w autobusie miejskim gdzie w skutek gwałtownego hamowania autobusu upadłam i uszkodziłam kości nadgarstka i dłoni ? Mam świadków oraz bilet, kierowca autobusu także ma świadków że hamował gwałtownie bo samochód zajechał mu drogę (w autobusie był rejestrator) ? Poza szkodą na dłoni i nadgarstku mam teraz lęki i zapisałam sie do psychologa – boję sie jeździć autobusami a nie mam samochodu !

Odpowiadamy:

Oczywiście – należy o to skutecznie powalczyć. Takie zdarzenie obejmie prawdopodobnie polisa OC przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej (lub innej firmy świadczącej usługi przewozów autobusami w miescie). Konieczne będą wszystkie dokumenty związane z leczeniem zarówno typowo medycznym jak i psychologiczno-psychiatrycznym, dolegliwości tego typu nie należy bagatelizować. Uzyskamy odszkodowanie, zadośćuczynienie, zwrot kosztów opieki jeśli takie były konieczne.

Dodajemy dla czytelników:

Poświadczenie korzystania z transportu zorganizowanego jest najczęściej konieczne do tego typu spraw. Bilet, karta miejska, ŚKUP. Nie jeździjcie „na gapę” 😉

Masz problemy z ubezpieczycielem ? Zapraszamy do nas. Pomożemy skutecznie.

 

admin

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *